EKONOMIA polityczna


strona edycja historia drukuj
Znajdź

Katedra (edycja)

Zajęcia (dodaj plik)

Courses

Badania Research

Publikacje Publications

Dydaktyka » EPDMA

Ekonomia Polityczna - Ćwiczenia

Grupa 203, 204 i 205


grupa 203: piątek, godz. 15:00 - 16:35, sala 208
grupa 204: piątek, godz. 13.15 - 14.50, sala 206
grupa 205: piątek, godz. 16:45 - 18:20, sala 208
prowadzący ćwiczenia: Dr Dominika MILCZAREK-ANDRZEJEWSKA; milczarek@wne.uw.edu.pl


Informacje dotyczące organizacji ćwiczeń i wykładu z Ekonomii Politycznej oraz szczegółowe zasady zaliczenia znajdują się na ogólnej stronie przedmiotu: powrót do tej strony.


Nowy rozkład zajęć


Referaty i komentarze

GRUPA 203, godz. 15:00 - 16:35

Nr Grupy Referaty Imię i nazwisko Prezentacja Komentarze
1 1, 10 Bartłomiej Barwicz 1 7, 15
1 1, 10 Daria Chodkowska 10 6, 7
2 2, 11 Piotr Dąbrowiecki 11 19, 23
2 2, 11 Marta Dyrkacz 2 18, 25
3 3, 12, 19 Krzysztof Fronczak 19 22, 23
3 3, 12, 19 Adam Halaba 3 10, 17
3 3, 12, 19 Tomas Jancevski 12 16, 25
4 4, 13, 20 Łukasz Jarmoszko 20 9, 17
4 4, 13, 20 Kornel Jaśkiewicz 4 12, 21
4 4, 13, 20 Justyna Kocańda 13 5, 11
5 5, 14, 21 Wioleta Kończalska 14 17, 22
5 5, 14, 21 Maksymilian Kozłowski 5 7, 25
5 5, 14, 21 Marta Miks 21 10, 15
6 6, 15 Katarzyna Podłucka 6 10, 18
6 6, 15 Adam Rogacki 15 18, 23
7 16 Paweł Sierocki 16 9, 21
8 8, 17, 24 Tomasz Symonowicz 24 20, 22
8 8, 17, 24 Michał Grabowski 8 12, 14
8 8, 17, 24 Adrian Żochowski 17 11, 15
9 18, 25 Michał Krawczyk 18 13, 19
9 18, 25 Adrian Poręba 25  

GRUPA 204, godz. 13.15 - 14.50

Nr Grupy Referaty Imię i nazwisko Prezentacja Komentarze
1 1, 10, 19 Oliwia Bogacz 19 17, 21
1 1, 10, 19 Magdalena Bolek 10 15, 18
1 1, 10, 19 Kaja Cieślukowska 1 11, 18
2 2, 11, 20 Agnieszka Dąbrowska 20 6, 16
2 2, 11, 20 Michał Hanczarek 11 7, 25
2 2, 11, 20 Karolina Kryczka 2 6, 23
3 3, 12, 21 Helena Legus 12  
3 3, 12, 21 Agata Miazga 3 8, 10
3 3, 12, 21 Olivia Mydlak 21 19, 24
4 4, 13, 22 Michał Nowakowski 4 5, 7
4 4, 13, 22 Joanna Pieniak 22  
4 4, 13, 22 Joanna Pliszkiewicz 13 11, 17
5 5, 23 Katsiaryna Ptukha 23 8, 13
5 5, 23 Marta Rećko 5 17, 21
6 6, 15, 24 Anna Sidorowicz 15 9, 14
6 6, 15, 24 Madgalena Siembor 6 7, 10
6 6, 15, 24 Krzysztof Stelmach 24 18, 21
7 7, 16 Daniel Szczypek 7 14, 23
7 7, 16 Konrad Wacławik 16 9, 20
8 8, 17 Agnieszka Zarzycka 8 13, 20
8 8, 17 Anna Dudkowska 17 5, 10
9 9, 18 Joanna Zdziarska 18 15, 19
9 9, 18 Ewelina Golak 9 11, 16

GRUPA 205, godz. 16:45 - 18:20

Nr Grupy Referaty Imię i nazwisko Prezentacja Komentarze
1 1, 10, 19 Mikołaj Bajorek 10 3, 11
1 1, 10, 19 Mateusz Borowski 19 8, 12
1 1, 10, 19 Kamil Chadaj 1 15, 21
2 2, 11 Cyryl Kasperski 11 17, 19
2 2, 11 Aleksandra Szofer 2 8, 9
3 3, 12 Thi Hao Do 3 10, 20
3 3, 12 Izabela Gołębiewska 12 15, 18
4 13 Arkadiusz Kulczycki 13 18, 24
5 5, 14 Bartłomiej Machoń 5 7, 19
5 5, 14 Krzysztof Oszczepalski 14 11, 17
6 6, 15 Agnieszka Leśniak 6 17, 23
6 6, 15 Przemysław Stefańczyk 15  
7 7, 22 Igor Supierz 22 13, 18
7 7, 22 Nomuundari Tsogbaatar 7 14, 21
8 8, 17, 23 Witold Tumanowicz 23 9, 15
8 8, 17, 23 Vittorio-Angelo Weber 8 10
8 8, 17, 23 Paweł Zawadzki 17 11, 16
9 9, 18 Maciej Piwowarczyk 18 21, 23
9 9, 18 Piotr Gorajek 9 16, 24
10 20 Katarzyna Kiliszek 20  


Wyniki końcowe zajęć


Stronę odwiedzono 5343 razy

Data ostatniej modyfikacji: 05.06.2011, 09:06